Chcielibyście, aby Wasze  wesele było najpiękniejszą i najbardziej udaną imprezą, jaka kiedykolwiek została zorganizowana?  Na pewno taka będzie – przecież to wasze  święto! A jak sprawić, aby wesele zostało niezapomniane i aby po latach zaproszeni  goście wspominali je jako jedno z najlepszych przyjęć?  Prezentujemy Wam listę oryginalnych  atrakcji  weselnych, będących uzupełnieniem bogatej oferty zespołu  GOLD SAX, które sprawią, że ten dzień będzie naprawdę  niezapomniany.

Taniec W „Chmurach”

Wyobraźcie sobie swój pierwszy taniec  wytańczony w bajkowej, magicznej scenerii, łudząco przypominającej walce i inne utwory  z „Tańca z gwiazdami”. Fotograf będzie miał niepowtarzalną okazję do zrobienia niebanalnych zdjęć, a zaproszeni goście będą oczarowani Waszym występem. Jeśli  chcielibyście uzyskać taki efekt, pomyślcie o wypożyczeniu wytwornicy dymu.

 

G i L (1533)

Magiczny Taniec W Bąbelkach

Super atrakcja, która uświetni każdą uroczystość – urodziny, kinderbale i inne imprezy okolicznościowe tworząc cudowny klimat i sprawiając przyjemność zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Atrakcja ta cieszy się coraz większą popularnością na ślubach, gdyż stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnego sypania ryżem czy grosikami podczas wyjścia Pary Młodej z kościoła.

Proszę sobie wyobrazić jak wychodzą Państwo po ceremonii zaślubin z kościoła, a dookoła tysiące połyskujących baniek mydlanych…

A może widzicie siebie tańczących pierwszy taniec w chmurze baniek mydlanych? Efektowna dawka  baniek  unoszących się od kilku do kilkunastu metrów wokół Młodej Pary to niecodzienny widok, który wywrze niesamowite wrażenie na zaproszonych gościach, a  dla Państwa pozostanie wspaniałą pamiątką uwiecznioną okiem obiektywu na fotografiach i filmie weselnym.

Tysiące malutkich baniek może stworzyć niepowtarzalną atmosferę również podczas   podziękowań dla rodziców lub w każdym innym wybranym przez Państwa momencie.

IMG_2247

Atrakcje weselne polecamy również na:  imprezy firmowe, bale sylwestrowe, studniówkowi, happeningi i wiele innych.